Namnlöst dokument

Vi som jobbar här

De flesta av våra medarbetare arbetar i vår operativa verksamhet som heter Samverkansteamet. Här arbetar alla funktioner tillsammans för att förbättra myndighetssamverkan samt för att hitta lösningar och hållbara vägar vidare för våra deltagare. Du hittar mer om Samverkansteamets arbetssätt under flikarna för deltagare, samverkanspart och företagare. Vi har också medarbetare som har andra funktioner i förbundet och deras kontaktuppgifter finner du också här. Kontaktuppgifter till ledningen finner du på hemsidans startsida och under fliken Om förbundet/Ledning & styrelse.

Välkommen att kontakta oss om du vill veta mer.

Helen Samuelsson, samordnare Samverkansteamet

Telefon: 0700-82 51 06, e-post: helen.b.samuelsson@vgregion.se

Katja Bårman Nyqvist, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 031-97 63 96, e-post: katja.barmannyqvist@ockero.se

Pernilla Wiklund, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0705-907 657, e-post: pernilla.wiklund@skola.kungalv.se

Anna Nygård, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0738-435100, e-post: anna.nygard@kungalv.se

Elin Sjöholm, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0703-750762, e-post: elin.sjoholm@kungalv.se

Jenny Karlsson, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0705-776736, e-post: jenny.karlsson@skola.kungalv.se

Annika Christensen, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0761-848833, e-post: annika.christensen@vgregion.se

Cathrin Olsson, rehabvägledare Samverkansteamet

Telefon: 0709-10 99 33, e-post: cathrin.olsson@arbetsformedlingen.se

Agneta Svensson, arbetsterapeut Samverkansteamet

Telefon: 0707-218711, e-post: agneta.kh.svensson@vgregion.se

Marie Hermanson, processtöd SUS

Telefon: 070-288 69 95, e-post: marie.hermanson@alvokust.se

Rick Mulder, ekonom och processtöd ESF-projekt

Telefon: 073-2304940, e-post: rudolf.mulder@stenungsund.se